نرم افزار روتوش عکس فوق العاده Photoinstrument 7.4 Build 852

نرم افزار روتوش عکس فوق العاده Photoinstrument 7.4 Build 852

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانلود نرم افزار فوق العاده روتوش و اصلاح عکس  Photoinstrument 7.4 build 852

تاریخ انتشار: 13 می 2016

حجم: 5 مگابایت

ورژن: 7.4 Build 852

 

اگر به دنبال یک نرم افزار خیلی سریع و آسان برای روتوش عکس و افزودن افکت به عکسهای خود می گردید یکی از بهترین انتخاب های شما نرم افزار Photoinstrument است. این نرم افزار با حجم 5 مگابایت به راحتی قابل دانلود و نصب است و چند ثانیا بعد از وارد شدن به محیط آن نحوه کار با آن را متوجه خواهید شد و اگر آشنایی مختصری در مورد گرافیک داشته باشید بعد از چند لحظه عکس معمولی و آماتوری خود را به یک عکس حرفه ای تبدیل نمایید!

این نرم افزار اکثر فرمت های عکس و تصاویر را مانند JPG, BMP, PNG, CUT, GIF, ICO, KOA, PCD, PSD, RAS, PPM, DDS و  PGM را پشتیبانی می کند.

با نرم افزار Photoinstrument می توان بسیاری از ایرادات معمول در عکس ها را برطرف کرد، به عنوان مثال میتوان لبه تصاویر را تیزتر نمود یا لکه ها صورت را حذف کرد یا مثلا رنگ چشم ها را اصلاح نمود و نکته مهم این نرم افزار این است که در عین سادگی و راحتی کار با آن در مدت زمان کوتاه نتیجه ای حرفه ای خواهید داشت.

در 13 می 2016 جدیدترین ورژن این نرم افزار با نام Photoinstrument 7.4 Build 852 ارائه شده است که این نسخه با پردازنده های چند هسته ای مطابقت داده شده است.

آرازدانلود جدیدترین نسخه این رنم افزار را برای دانلود در اختیار شما قرار می دهد.


If you are looking for a quick and easy application for photo retouching and adding effects to your photos, Photoinstrument is one of the best choices for this job. With this app after a few moments you can make professional photo from your amateur photos!

Photoinstrument supports most image formats such as JPG, BMP, PNG, CUT, GIF, ICO, KOA, PCD, PSD, RAS, PPM, DDS and PGM.

On 13 May 2016 the latest version of this software is provided with Photoinstrument 7.4 Build 852 This version is compatible with multi-core processors.

 

Arazdownload provide the latest version of the Photoinstrument to download.

 

لینک دانلود مستقیم

 

موضوعات مشابه

نرم افزار فوتوشاپ

نرم افزار ویرایش عکس photomodularFX

مجموعه نرم افزار های گرافیکی