فروش ویژه نرم افزار crm ویتایگر و مایکروسافت فارسی شب یلدا
فروش ویژه نرم افزار crm ویتایگر و مایکروسافت فارسی شب یلدا

فروش ویژه نرم افزار crm ویتایگر و مایکروسافت فارسی شب یلدا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فروش ویژه نرم افزار crm ویتایگر فارسی شب یلدا

به مناسبت فرا رسیدن شب یلدای سال 1396 شرکت بهین تک گستر آماده است تا کلیه محصولات خود را در بخش ویتایگر vtiger و مایکروسافت داینامیک microsoft dynamic با قیمت مناسب در کرج عرضه نماید.

 

فروش ویژه نرم افزار crm ویتایگر فارسی شب یلدا

سی آر ام مایکروسافت داینامیک چیست ؟

شرکت مایکروسافت جهت برآورده ساختن نیازهای سازمانها در جهت مدیریت و تعامل ارتباط با مشتری، ابزار قدرتمند Dynamics CRM را در سال 2003روانه بازار کرد.این محصول قدرتمند مجموعه ای غنی، از قابلیت های فروش، بازاریابی، پشتیبانی مشتریان و برنامه ریزی منابع و تقریبا در تمام زمینه ی کسب و کار سازمان را ارائه و بهبود می بخشد. شما هدف سازمان خود را مشخص کنید تا Microsoft Dynamics CRM راه رسیدن به هدف را هموار کند. Microsoft Dynamics CRM به علت توجه به سه قسمت مهم مدیریت، ارتباط و مشتری این توانایی را دارد تا کسب و کار شما را رونق بخشد و سود شما را به حداکثر برساند.
یافتن مشتری، راضی نگه داشتن مشتری، حفظ روابط با مشتری از اهداف Microsoft Dynamics CRM است. این نرم افزار به علت طراحی فوق العاده و استثنایی، جای خود را بین همه شرکتها باز کرده و همچنین به 40 زبان دنیا ترجمه شده است.

CRM به علت توجه به فاکتورهای مهم سازمان در حوزه فروش و بازاریابی، خدمت و پشتیبانی توانسته است جایگاه ویژه ای در روند مدیریت مشتریان سازمان ایجاد کند. این حوزه ها عبارتند از :

فروش: به مدیر فروش این امکان را می دهد تا در این قسمت کارآمد عمل کند( با استفاده از این سیستم شما می توانید یک قسمت مالی مناسب برای فروش محصولات خود راه اندازی کنید )

بازاریابی : بخش بازاریابی می تواند اطلاعات جمع آوری شده را در راستای بدست آوردن بازار استفاده کند ( زمان و هزینه از منابع با ارزش سود و کارایی بازاریابی کسب و کار شما تلاش می کند )

خدمات و پشتیبانی : قدرت بیشتری برای روابط شما با مشتریان را فراهم کند ( شما به کمک Microsoft Dynamics CRM میتوانید ارزش بیشتری به مشتری بدهید. وقتی شما به همه اطلاعات مشتریان دسترسی داشته باشید مشتریان شما میتوانند مانند همکار شما نسبت به مسایل و مشکلات واکنش نشان دهند و حتی در حل آنها به شما کمک کنند همانطور که این کار از شما انتظار می رود )

سی آر ام ویتایگر چیست ؟

 ویتایگر یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) اوپن سورس و رایگان است که با قدرت و امکاناتی بالاتر از نرم افزارهای مشابه داخلی و خارجی این امکان را به سازمان ها، شرکت ها و صاحبان کسب و کار می دهد تا اطلاعات و سوابق ارتباط با مشتریان را درون آن نگهداری و آنها را با تیم خود به اشتراک گذاشته و در هر لحظه پروسه ارتباط با مشتری را پیگیری نمایند.
در وب سایت دمو سی آر ام  آخرین نسخه این نرم افزار را به صورت بومی آماده کرده ایم که به همراه منابع آموزشی و انجمن پشتیبانی در اختیار شما به صورت رایگان قرار گرفته اند و بدین وسیله می توانید بستر بهبود کسب و کار سازمان یا شرکت خود را فراهم نمایید. نسخه های جدید و ماژول های لازم در حال اضافه شدن به سایت می باشند، همچنین افزونه های ارتباط با دیگر سیستم ها مثل الستیکس، cms هایی نظیر وردپرس، جوملا، دروپال و ... نیز معرفی و آموزش داده شدند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار ویتایگر و شروع کار با آن و دانستن اینکه سی آر ام چیست و آیا شما به آن نیاز دارید؟ ، می توانید مطالب پیشنهادی را دنبال کنید.

 

برخی از آفرهای شب یلدا برای خرید ویتایگر و مایکروسافت داینامیک

 

پیشنهاد ویژه سیستم ارتباط با مشتریان مایکروسافت داینامیک

پیاده سازی CRM مایکروسافت به همراه سیستم های بازاریابی , فروش , پشتیبانی همراه با نصب رایگان
فقط و فقط 5 میلیون تومان

 

پیشنهاد ویژه سیستم ارتباط با مشتریان ویتایگر vtiger فارسی

پیاده سازی CRM ویتایگر به همراه سیستم های بازاریابی , فروش , پشتیبانی همراه با نصب رایگان
فقط و فقط 2 میلیون تومان

 

جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و یا به سایت رسمی democrm.ir مراجعه نمایید.

 

فروش پیاده سازی سی آر ام ویتایگر فارسی

فروش و پیاده سازی سی آر ام ویتایگر فارسی

پیاده سازی سی آر ام مایکروسافت داینامیک فارسی

نصب و راه اندازی سی آر ام ویتایگر فارسی

نصب و راه اندازی سی آر ام مایکروسافت داینامیک فارسی

سیستم ارتباط با مشتریان ویتایگر فارسی

سیستم ارتباط با مشتریان ویتایگر

0
0
0
s2sdefault