دانلود داستان کوتاه انگلیسی The Girl with Green Eyes

دانلود داستان کوتاه انگلیسی The Girl with Green Eyes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نام کتاب داستانی: The Girl with Green Eyes
حجم: 1 مگابایت
نویسنده:John Escott
ناشر: آکسفورد

 

 

کتاب داستان کوتاه انگلیسی The Girl with Green Eyes اثر John Escott یکی از سری کتاب های داستانهای کوتاه انگلیسی است که به قلم نویسنده مشهور John Escott به چاپ رسیده است. دانش پژوهان مبتدی و تازه کار که شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرده اند برای ارتقا و بهبود مهارت Reading انگلیسی یا همان درک مطلب، باید از کتابهای استارترمثل همین کتاب های داستان سطح Starter یا مبتدی شروع کرده و به مرور زمان با ارتقای سطح خود به سطوح بالاتر این کتاب ها نایل شوند. البته بدیهی است که برای بهبود مهارت ریدینگ انگلیسی و درک مطلب، مرور تنها این کتاب ها کافی نیست و زبان آموز نیازمند خواندن متون سنگین تر نیز است. با این حال برای شروع کار این کتاب ها پیشنهاد می شود.

در صورتیکه بعد از مطالعه به این نتیجه رسیدید سطح کتاب بسیار برای شما ابتدایی و ساده است سعی کنید به لول بالاتر رفته و آنها را مطالعه کنید.  هم اکنون شما می توانید این کتاب داستان کوتاه ارزشمند را از آراز دانلود دریافت کنید.

 

greg is porter at the Shepton hotel in new york. When a girl with Beautiful green eyes asks him for help, Greg cant say no. the gir's name is cassie, & she says she is an artist.She tells greg that her stepfather has her sketchbooks , & now she wants them back. Cassie also says Her stepfather is staying at Gregs hotel

لینک دانلود داستان کوتاه انگلیسی The Girl with Green Eyes

لینک کمکی

مطالب پیشنهادی:
دانلود کامل ترین مجموعه آموزشی ترکی استانبولی
کتاب آموزش اصولی ریدینگ زبان انگلیسی
نرم افزار آموزش 504 لغت زبان انگلیسی با متد روز
خودآموز زبان ترکی استانبولی با متد جدید
دانلود پوسترهای آموزشی ویژه زبان آموزان