دانلود تئاتر خشکسالی و دروغ

دانلود تئاتر خشکسالی و دروغ

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نام تئاتر: تئاتر دروغ و خشکسالی
کارگردان : محمد یعقوبی
ژانر : اجتماعی
سال انتشار : ۱۳۹۱
مدت نمایش : ۱۰۶ دقیقه
منتشر کننده: آراز دانلود/ موزیک، فیلم، نرم افزار

 

 تئاتر خشکسالی و دروغ به کارگردانی محمد یعقوبی و بازی پیمان معادی، علی سرابی، آیدا کیخایی، باران کوثری در تاریخ آذرماهِ سال ۱۳۹۰ در تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه رفته است .

تئاتر خشکسالی و دروغ کاری از محمد یعقوبی است که در سه مرحله (تئاتر شهر، تماشاخانه ایرانشهر، فرهنگسرای نیاوران) به روی صحنه رفته است. همچنین این تئاتر زیبا با استقبال فراوانی در بخش چشم انداز بیست و هفتمین جشنواره ی تئاتر فجر و در جشنواره ی شب های سفید و جشنواره ی تئاتر آدانا روبرو شد.لازم به ذکر است اجرای نخست تئاتر خشکسالی و دروغ بدون بروشور و پوستر شروع به کار کرد.موسیقی این تئاتر نیز توسز بهرنگ بقایی ساخته شده است.

شخصیت‌های نمایش دروغ و خشکسالی؛ یک وکیل دادگستری به نام امید ، همسر اول امید؛ میتر، آلا یک وکیل همسر دوم امید و آرش برادر آلا است که همراه با امید و آلا در یک دفتر حقوقی مشغول به کار هستند.

داستان نمایش خشکسالی و دروغ بر تأثیر دروغ در روابط بین افراد در خانواده تأکید دارد.ماجراهای  داستان بین زوج شخصیت‌ها اتفاق می‌افتد: آرش و آلا، امید و میترا، امید و آرش، آرش و میترا. اولین و آخرین کنش روابط یاد شده را از بحث ارتباط خصوصی افراد به ارتباط خانوادگی و بصورت عام‌تر به روابط اجتماعی، تعمیم می‌دهند. هر کدام از این فعل ها از اتفاقات ساده‌ای مثل خر و پف کردن، آشپزی و... آغاز می‌شود و به صورتی واقع‌گرایانه به بحران می‌رسد. این فرایند در رابطهٔ میان شخصیت‌ها تا جایی تکرار می شود که عمق پیدا می کند و به فاجعه ختم می شود. ساده‌بودن شروع این رفتارهای اجتماعی و همچنین رگه های طنز داستان در دل تراژدی به همزادپنداری مخاطب با شخصیت‌ها بسیار کمک شایانی می‌کند. کارگردان در این تئاتر شخصیت ها را به جای پرداختن به قصه‌ای خطی و مطرح کردن تم مورد نظر خود در ساختاری کلیشه‌ای،  روانشناسی می‌کند. به همین دلایل  با اینکه شخصیت های نمایش وی ظاهراً بعضاً  گفتگوهای بی‌هدفی را دنبال می‌کنند ولی با هوشیاری خاصی به سراغ برخی انگیزه‌ها و دلایل ناگفته در متن می روند. هم اکنون می توانید این تئاتر زیبا را از سایت آراز دانلود دریافت و از تماشای ان لذت ببرید.

دانلود تئاتر با حجم 416.5 مگابایت

مطالب پیشنهادی:
دانلود تئاتر جان گابریل بورگمن -هنریک ایبسن
دانلود تئاتر تلویزیونی تله موش - حسن فتحی
تئاتر داستانهای طنز چخوف به کارگردانی داریوش مودبیان
دانلود تئاتر قدیمی مدرس با بازی مرحوم خسرو شکیبایی
دانلود تله تئاتر قدیمی بازرس کل کاری ازنیکلای گوگول
تئاتر تلویزیونی باجناق ها داریوش مودبیان
دانلود تئاتر قدیمی اسکندر مقدونی با حضورداوود میرباقری
تئاترآمدیم نبودید رفتیم با حضور هانیه توسلی
دانلود تله تئاتر مرگ یک دست فروش اثر آرتور میلر
دانلود تله تئاتر تلویزیونی شایعه به کارگردانی مسعود فروتن
دانلود تله تئاتر زیبای داماد دیوانه به کارگردانی سعید خاکسار
دانلود تئاتر p2 با کیفیت عالی

 

0
0
0
s2sdefault